Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.58Paul VarelaMM20+Road2Kona00:56:58
2.44Vlastimil CzernýMM20+PK Bohumín01:00:09
3.62Ondřej KoláčekMM20+01:01:50
4.352František SchovalMM20+2BWINNER TEAM01:02:32
5.336Libor DočkálekMM20+Nordic Team01:03:10
6.49Adam OgonMM20+PK Bohumin 01:05:27
7.61Jan ČížekMM20+ZPcyklo Proofy Corratec team01:05:35
8.9Michal VčelišMM20+RUN magazine team01:06:08
9.6Marek MacháčekMM20+Triatlet Karlovy Vary 01:06:53
10.5Vojtěch PaulMM20+01:08:45
11.181Jaroslav ChudobaMM20+Znojmo01:08:55
12.65Pavel VojtaMM20+Žižkovský tygři01:09:31
13.68Michal HouškaMM20+Road2Kona01:09:54
14.296Honza VaněkMM20+TTC Postřelná01:11:08
15.80Vojtěch NovákMM20+Tri mušketýři01:11:18
16.48Jakub NárožnýMM20+01:11:20
17.273Jan RiegerMM20+Bonelli famyli01:11:37
18.246Viktor MisiarzMM20+Sázavský běžecký spolek 01:11:52
19.312Karel KrätschmerMM20+Rock Racing Team01:12:03
20.54Ondřej H.MM20+Buzice 01:12:42
21.41Patrik ProstředníMM20+HZS HB01:12:50
22.253Marek HladnýMM20+Brno01:13:21
23.221Stanislav MitiskaMM20+TJ Spartak Třebíč01:13:39
24.32Jan LiskaMM20+Flaying Foxes01:14:13
25.204Vladimír MacháčekMM20+CZ Clinic01:14:14
26.233Josef PospíšilMM20+Moravská Třebová01:15:10
27.348Rudolf MunkMM20+VZS Ostrava01:15:16
28.228Michal HnátekMM20+01:15:51
29.2Michal HavlíčekMM20+ACES Team K.Vary01:15:58
30.131Radek StudenýMM20+UNLIMITED KM TRADING CZ01:16:59
31.29Pavel RůžičkaMM20+Kolokroužek Zlín01:20:10
31.357Ladislav MalečekMM20+01:20:10
33.36Martin KrylMM20+Triatlon Prostějov01:20:27
34.344Jakub KřiklavaMM20+SKI KLUB KARLOVY VARY 01:20:55
35.200František CrkvaMM20+Trikva01:21:05
36.335Kryštof N.MM20+TJ BIŽU JBC01:21:06
37.279Ondřej BendaMM20+PŠ Lachmánek 01:21:12
38.346René DrobekMM20+KČT ČD depo Bohumín01:21:20
39.148Tomáš Filgas MM20+01:21:22
40.345Michal Ficenec MM20+Slavia Karlovy Vary 01:22:03
41.310Vaclav PeroutkaMM20+01:22:05
42.182David ChladekMM20+Rock Racing Team01:22:34
43.321Honza BalášMM20+TTC Olomouc01:23:11
44.300Kamil KohanMM20+PK Bohumín01:23:44
45.340Filip ZadražilMM20+TJ Bižuterie Jablonec01:24:51
46.195Miroslav ČurdaMM20+01:24:55
47.103Petr VostalMM20+energetiakstaveb.com01:25:20
48.261Ján TrochanMM20+XC Bikers Trenčín 01:25:33
49.3Jakub OralMM20+01:26:01
50.20Pavel ŠotolaMM20+01:26:04
51.217Lukáš SkotnicaMM20+LowellPro Racing team01:26:46
52.22Petr VabroušekMM20+Titan Trilife Zlín01:27:17
53.317Pavel KosařMM20+RUN magazine team 01:27:22
54.12Josef DvořákMM20+Individuální01:27:26
55.283Miloš HruškaMM20+MHUL01:27:30
56.316Ondřej BartůšekMM20+Rozběháme Liberec01:27:44
57.24Miroslav PaulďuroMM20+Triatlon Vladko01:27:57
58.264Jaroslav TalackoMM20+01:28:10
59.280Petr EndlMM20+01:28:24
60.332Lukáš ImríšekMM20+01:28:57
61.266Libor HorákMM20+Šupybombý Bučávka01:29:26
62.282Roman VargaMM20+01:30:35
63.138Jan MarhounMM20+01:30:58
64.306Tomáš VrzalMM20+01:31:04
65.305Marek VášaMM20+Triatlet Karlovy Vary01:32:47
66.93Otto KočíMM20+01:32:56
67.19Lukáš MlčákMM20+01:33:07
68.31Michal R.MM20+01:33:29
69.55Radek Zimčík MM20+01:33:37
70.188Tomáš KloudaMM20+Bosch Diesel Jihlava01:34:28
71.35Vojtěch KrálovskýMM20+01:35:46
72.263Anton HatalaMM20+01:35:48
73.167Miroslav MacíčekMM20+DODO bike team01:37:21
74.100Tomáš HrabíkMM20+01:38:38
75.339Martin Zlacký MM20+Marťas01:38:40
76.128František HanykýřMM20+Hajtry z Haidy & Bajky z Haidy01:41:26
77.37Karel KubecMM20+01:45:00
78.211Petr SoukupMM20+TJ Nová Paka01:45:36
79.208Zbyněk GálMM20+SDH Hasiči Tvrdonice 01:46:02
80.331Jiří B.MM20+POPOběhy01:46:51
81.116Václav V.MM20+01:48:00
82.180Láďa ŠamulkaMM20+Šneci v běhu01:48:43
83.289Aleš MarekMM20+Mutějovický valec01:50:07
84.117Ján AndrisMM20+Dolný Kubín01:50:10
85.201Karel MalíkMM20+VK Lany01:50:20
86.191Jan RovnýMM20+01:50:23
87.175Antonín BauerMM20+01:52:38
88.302Milan StaněkMM20+Mutějovický válec01:52:43
89.237Petr V.MM20+02:00:36
90.285Marek B.MM20+02:16:57
91.14Jakub J.MM20+02:16:58
92.114Tomáš PacltMM20+02:50:57

Pořadatelem je Česká triatlonová asociace a po technické a produkční stránce zajišťuje Virtuálníběh.cz.