Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.247Helena KotopuluŽZ20+Titan sport klub01:10:50
2.78Evelína O.ŽZ20+01:11:51
3.34Eliška KorytarováŽZ20+Šutri01:12:27
4.63Pavlína PokornáŽZ20+Konrad Tools Team01:14:53
5.45Ludmila PavlíčkováŽZ20+B&H Triatlon České Budějovice01:18:56
6.198Kateřina ChaloupkováŽZ20+RSFK01:21:00
7.137Andrea S.ŽZ20+01:23:45
8.297Marťa HolanováŽZ20+TTC Postřelná01:24:54
9.162Lucie VokounováŽZ20+KNC01:24:57
10.140Romana ŽatečkováŽZ20+01:27:28
11.115Jarmila H.ŽZ20+HerbsticiRun01:27:43
12.17Martina TomanŽZ20+01:28:23
13.343Zuzana FicenecováŽZ20+TJ Slavia Karlovy Vary01:29:31
14.270Jana NovákováŽZ20+AK Bohumín01:30:43
15.294Daniela TallováŽZ20+01:31:43
16.295Leona ŘehořkováŽZ20+01:32:02
17.227Gabriela HnátkováŽZ20+01:32:12
18.18Eliška HorníkováŽZ20+01:32:30
19.258Monika HanouskováŽZ20+01:33:24
20.94Zuzana J.ŽZ20+01:36:00
21.293Michaela KožmínováŽZ20+01:36:39
22.95Kristina M.ŽZ20+Šneci v běhu01:36:53
23.334Monika OkluskáŽZ20+01:37:52
24.173Katka NázlerováŽZ20+01:38:04
25.358Magdalena KovarovaŽZ20+01:39:26
26.52Martina SpurnáŽZ20+01:39:28
27.174Hana H.ŽZ20+Šneci v běhu01:40:29
28.98Martina Š.ŽZ20+01:41:45
29.66Natálie Trnková ŽZ20+01:41:49
30.126Lenka MakovičkováŽZ20+01:42:05
31.4Lucie MartincováŽZ20+01:42:07
32.151Dominika VáclavíkováŽZ20+01:42:15
33.210Karina VítkováŽZ20+PPS01:45:46
34.96Kristýna M.ŽZ20+01:46:13
35.205Alexandra TalackováŽZ20+01:47:30
36.149Zdenka TinesovaŽZ20+01:48:12
37.178Květa BauerováŽZ20+01:50:24
38.328Irena AntošováŽZ20+01:52:06
39.56Hedvika BlahováŽZ20+01:53:08
40.190Bára RovnáŽZ20+01:54:32
41.53Ivona KejíkováŽZ20+01:55:32
42.112Šárka M.ŽZ20+01:56:09
43.199Mariola Flachsová ŽZ20+01:57:51
44.163Kateřina KvasničkováŽZ20+01:57:53
44.164Marta S.ŽZ20+Rozběháme Prahu01:57:53
46.169Misa MŽZ20+Zvedni prdel a hybej se02:00:28
47.157Anonymní běžecŽZ20+02:00:30
48.197Marta JirkováŽZ20+02:00:33
49.347Jitka T.ŽZ20+02:01:09
50.290Petra BernasováŽZ20+02:03:03
51.99Lenka KopčováŽZ20+02:03:15
52.338Lenka LujkováŽZ20+02:04:43
53.121Lenka SatkováŽZ20+ABC Bike Team02:06:22
54.155Lenka KřivánkováŽZ20+Nezrezneme.cz02:06:54
55.194Barbora KučerováŽZ20+02:06:58
56.267Jana ŠupováŽZ20+Hlemýždi Chodska02:14:46
57.242Gabriela S.ŽZ20+02:16:03
58.313Lucie VítkováŽZ20+Tonka team02:23:17
59.134Jana HavlíčkováŽZ20+02:24:12
60.113Lucie PacltovaŽZ20+Gika03:01:17

Pořadatelem je Česká triatlonová asociace a po technické a produkční stránce zajišťuje Virtuálníběh.cz.