165 | Patricie Böse | Ž | Z9 | Tri-Ski Horní Počernice | Žáci 9 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:07:42 | |
128 | Jakub Starý | M | M9 | TJ BIŽU JBC | Žáci 9 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:08:16 | |
181 | Jonáš Karásek | M | M9 | TJ BIŽU | Žáci 9 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:08:34 | |
79 | Vlastimil Melichar | M | M8 | | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:09:15 | |
89 | Filip Krejčí | M | M9 | Vnorovice | Žáci 9 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:09:17 | |
74 | Mikuláš Šťastný | M | M9 | | Žáci 9 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:09:30 | |
204 | Michal Pagáč | M | M9 | Titan Trilife | Žáci 9 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:09:32 | |
139 | Tom Smith | M | M8 | | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:10:02 | |
77 | Johanna Brzobohatá | Ž | Z7 | TJ Šumperk | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:10:14 | |
119 | David Beran | M | M9 | | Žáci 9 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:10:22 | |
191 | Lukáš Houška | M | M8 | Road2Kona | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:10:22 | |
218 | Antotnín Rolný | M | M8 | TJ Bižuterie Jablonec | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:10:51 | |
90 | Edita Krejčí | Ž | Z7 | Vnorovice | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:11:02 | |
102 | Sebík Maivald | M | M7 | 4SPORTS TEAM | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:12:07 | |
75 | Eliáš Šťastný | M | M7 | | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:12:41 | |
39 | Jáchym Vaněk | M | M8 | Zápas TJ Slovan Varnsdorf | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:12:48 | |
103 | Eliášek Maivald | M | M7 | 4SPORTS TEAM | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:15:20 | |
161 | Tea Valtrová | Ž | Z8 | TJ BIŽU JBC | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:15:20 | |
215 | Vladimír Malý | M | M8 | CITY TRIATHLON Karlovy Vary | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:15:21 | |
193 | Tomáš Minařík | M | M11 | Rokycany | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:15:51 | |
149 | Jiří Zátopek | M | M11 | SK Kopřivnice | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:16:27 | |
123 | Šimon Ihn | M | M11 | 4SPORTS TEAM | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:17:05 | |
210 | Pavlína Orlowská | Ž | Z11 | | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:17:25 | |
190 | Matyáš Houška | M | M11 | Road2Kona | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:17:45 | |
120 | Daniela Beranová | Ž | Z11 | Velosport Domažlice | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:17:47 | |
121 | Vladimír Benda | M | M11 | Triatlet Karlovy Vary | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:18:00 | |
198 | Jasmína Kalinová | Ž | Z7 | Brno | Žáci do 8 let - 300 m / 2 km / 600 m | 00:18:24 | |
106 | Věra Vabroušková | Ž | Z11 | Titan Trilife Zlín | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:18:30 | |
45 | Stanislav Růžička | M | M11 | SK Kopřivnice | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:18:52 | |
192 | Nikos Kotopulos | M | M11 | | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:19:19 | |
101 | Matyáš Maivald | M | M11 | 4SPORTS TEAM | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:19:26 | |
115 | Matěj Bludský | M | M11 | Titan trilife | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:20:13 | |
189 | Tomáš Prokop | M | M11 | TJ BIŽU JBC | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:20:23 | |
46 | Jiří Růžička | M | M11 | SK Kopřivnice | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:20:44 | |
200 | Vojtěch Holub | M | M11 | TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:21:08 | |
86 | Anna Krňávková | Ž | Z11 | AK Olomouc | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:21:28 | |
78 | Tereza Melicharová | Ž | Z11 | | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:21:45 | |
216 | Jakub Rolný | M | M11 | TJ Bižuterie Jablonec | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:21:47 | |
141 | Zuzana Sedlmajerova | Ž | Z11 | Triatlet KV | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:21:50 | |
134 | Ema Fajglová | Ž | Z11 | TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou oddíl triatlonu | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:22:09 | |
140 | Adam Smith | M | M11 | | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:22:21 | |
125 | Eliska Zunova | Ž | Z11 | Profisport Cheb | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:22:34 | |
169 | Vít Zadák | M | M11 | 2BWINNER TEAM | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:22:34 | |
28 | Kateřina Elblová | Ž | Z11 | | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:23:59 | |
186 | Jan Venzara | M | M11 | | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:25:33 | |
113 | Tomáš Dvořák | M | M13 | Titan Trilife Zlín | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:27:12 | |
124 | Jan Zuna | M | M13 | Profisport Cheb | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:27:42 | |
29 | Samuel Schneiderka | M | M13 | SK Kopřivnice | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:28:39 | |
76 | Jiří Rašner | M | M13 | Sportovní středisko TJ Šumperk | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:28:47 | |
122 | Tobiáš Ihn | M | M13 | 4SPORTS TEAM | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:29:10 | |
143 | Karolína Kašpárková | Ž | Z11 | SK Kopřivnice | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:29:26 | |
100 | Kateřina Navrátilová | Ž | Z13 | 4SPORTS TEAM | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:29:28 | |
166 | Ondřej Plic | M | M13 | | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:30:45 | |
99 | Aneta Popelková | Ž | Z13 | 4SPORTS TEAM | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:31:35 | |
109 | Amálie Gottwaldová | Ž | Z13 | Agentura 2G | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:33:11 | |
160 | Ema Valtrová | Ž | Z11 | TJ BIŽU JBC | Žáci 10 – 11 let - 0,8 km / 4 km / 1,2 km | 00:33:20 | |
40 | Matěj Procházka | M | M15 | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:34:24 | |
163 | Adam Böse | M | M15 | Tri-Ski Horní Počernice | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:37:36 | |
127 | Jan Všetička | M | M15 | Triclub Dobruška | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:37:47 | |
98 | Lukáš Marek | M | M15 | 4SPORTS TEAM | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:38:44 | |
184 | Mahulena Anna Benešovská | Ž | Z13 | TJ BIŽU JBC | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:40:06 | |
150 | Oskar Talacko | M | M15 | individuální | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:42:17 | |
209 | Šimon M. | M | M13 | | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 00:43:28 | |
84 | Šárka Jadrníčková | Ž | Z15 | SK Kopřivnice | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:44:36 | |
158 | Dorota Štramberská | Ž | Z15 | TITAN TRILIFE | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:46:42 | |
151 | Olivie Talacková | Ž | Z15 | individuální | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:48:18 | |
197 | Vladimír Malý | M | M20+ | CITY TRIATHLON Karlovy Vary | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 00:51:00 | |
173 | Viktor Jakimič | M | M17 | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 00:52:03 | |
205 | Matyáš Houška | M | M11 | Road2Kona | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 00:54:32 | |
183 | Klára Vojtová | Ž | Z15 | Žižkovský tygři | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 00:54:53 | |
95 | Otto Kočí | M | M20+ | | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 00:59:04 | |
152 | Alexandra Talacková | Ž | Z20+ | individuální | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 01:00:18 | |
144 | Adéla Kašpárková | Ž | Z15 | SK Kopřivnice | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 01:09:24 | |
34 | Barbora Kučerová | Ž | Z20+ | | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 01:09:57 | |
59 | Amálie Dvořáková | Ž | Z13 | SK Kopřivnice | Žactvo mladší 12 – 13 let - 1 km / 8 km / 2 km | 01:12:08 | |
199 | Jana Včelišová | Ž | Z20+ | | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 01:14:04 | |
208 | Michaela Kosařová | Ž | Z20+ | RMT | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 01:14:18 | |
85 | Tereza Kovaříková | Ž | Z20+ | RUN Magazine Team | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 01:15:02 | |
155 | Vilém Řepa | M | M17 | PROFI SPORT Cheb | Dorost 16 – 17 let - 3 km / 20 km / 5 km | 01:15:52 | |
180 | Viktorie Marinkova | Ž | Z17 | Profi Sport Cheb | Dorost 16 – 17 let - 3 km / 20 km / 5 km | 01:17:58 | |
114 | Adam Hendrych | M | M17 | PROFI SPORT Cheb | Dorost 16 – 17 let - 3 km / 20 km / 5 km | 01:18:08 | |
117 | Hedvika Bláhová | Ž | Z17 | PS Kroměříž | Dorost 16 – 17 let - 3 km / 20 km / 5 km | 01:20:07 | |
43 | Andrea Hnátková | Ž | Z17 | | Dorost 16 – 17 let - 3 km / 20 km / 5 km | 01:20:16 | |
71 | Ondřej Baco | M | M15 | | Žactvo starší 14 – 15 let - 1,5 km / 12 km / 3 km | 01:26:43 | |
171 | Viktor Jakimič | M | M17 | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | Dorost 16 – 17 let - 3 km / 20 km / 5 km | 01:27:07 | |
170 | Tomáš Řenč | M | M20+ | Triatlon Slaný z.s. | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 01:49:22 | |
107 | Petr Vabroušek | M | M20+ | Titan Trilife Zlín | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 01:58:37 | |
94 | Radovan D. | M | M20+ | #petrsoukup_tri | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:00:03 | |
33 | Michal Včeliš | M | M20+ | RUN magazine team | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:00:34 | |
202 | Helena Kotopulu | Ž | Z20+ | Titan sport klub | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:01:54 | |
217 | Martin Buček | M | M20+ | MST Jihlava | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:02:24 | |
147 | Aneta Hofmanová | Ž | Z20+ | | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 02:03:27 | |
132 | Pavel Vrábel | M | M20+ | MST Jihlava | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:04:10 | |
110 | Jan Gottwald | M | M20+ | Agentura 2G | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:06:04 | |
212 | František Schoval | M | M20+ | 2BWINNER TEAM | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:08:35 | |
214 | Jaroslav Chudoba | M | M20+ | Znojmo | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:10:22 | |
179 | Tatiana Rakytova | Ž | Z20+ | - | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:12:53 | |
185 | Jan Rieger | M | M20+ | Bonelli family | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:13:27 | |
38 | Lucie V. | Ž | Z20+ | KNC | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:17:40 | |
177 | Patrik Prostřední | M | M20+ | Hzs HB | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:22:04 | |
154 | Marek Hladný | M | M20+ | Brno | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:26:39 | |
129 | Pavlína Pokorná | Ž | Z20+ | Konrad Tools Team | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:27:25 | |
138 | Boris Vöröš | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:28:08 | |
53 | Dominik Lukeš | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:29:03 | |
15 | Adéla S. | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:30:36 | |
176 | Jana Lenemayer | Ž | Z20+ | LiV cycling | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:35:22 | |
7 | Pavel Kalina | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:35:48 | |
88 | Václav Růžička | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:36:23 | |
10 | Vojtěch Královský | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:36:48 | |
126 | František Crkva | M | M20+ | Trikva | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:38:34 | |
52 | Petr Vostal | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:38:47 | |
130 | Radek Studený | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:39:23 | |
70 | Pavel Růžička | M | M20+ | Kolokroužek Zlín | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:39:45 | |
42 | Vlasta Š. | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:40:09 | |
201 | Jana S. | Ž | Z20+ | | Hobby - 3 km / 10 km / 3 km | 02:40:45 | |
51 | Honza Baláš | M | M20+ | TTC Olomouc | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:41:00 | |
211 | Petr Orlowski | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:41:26 | |
57 | Lukáš Skotnica | M | M20+ | LowellPro Racing Team | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:41:27 | |
67 | Richard Kolesár | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:46:00 | |
159 | Lukáš Imríšek | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:47:29 | |
112 | Petr Vyroubal | M | M20+ | ATK Bělecký mlýn | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:47:44 | |
80 | Vlastimil Melichar | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:48:49 | |
135 | Jarmila H. | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:52:00 | |
91 | Martina Spurná | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:52:17 | |
148 | Jiří Toman | M | M20+ | K.O.K | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:53:00 | |
153 | Jaroslav Talacko | M | M20+ | individuální | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:55:31 | |
69 | Petr Grabmüller | M | M20+ | Rozběháme Strakonice | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 02:57:00 | |
118 | Michal R. | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:01:31 | |
60 | Petra Grossová | Ž | Z20+ | K.O.K. | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:01:46 | |
62 | Eliška Horníková | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:03:13 | |
73 | Mikoláš Anzari | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:07:45 | |
68 | Simona Pislcejkova | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:08:21 | |
87 | Radek Antoš | M | M20+ | Grady Run | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:10:51 | |
172 | Daniela Tallová | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:11:49 | |
137 | Petra Havlíčková | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:12:14 | |
136 | Kateřina Názlerová | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:13:49 | |
174 | Lukáš Mlčák | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:15:37 | |
64 | Lenka Červenková | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:21:25 | |
82 | Miroslav Navrátil | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:25:39 | |
96 | Michala L. | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:28:45 | |
44 | Irena Antošová | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:33:12 | |
206 | Hanka Heiserová | Ž | Z20+ | ŠAK Chodov | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:44:30 | |
207 | Miloslav Zítka | M | M20+ | ŠAK Chodov | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:44:38 | |
175 | Láďa Šamulka | M | M20+ | Šneci v běhu | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:48:22 | |
203 | Lucie Vítková | Ž | Z20+ | Tonka team | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:53:02 | |
61 | Jiří Lukeš | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 03:54:06 | |
49 | Gabriela S. | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 04:02:02 | |
188 | Lenka Lujková | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 04:02:22 | |
54 | Mariola Flachsová | Ž | Z20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 04:05:20 | |
116 | Zbyněk Gál | M | M20+ | Hasiči Tvrdonice | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 04:09:03 | |
142 | Marek B. | M | M20+ | | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 04:16:26 | |
65 | Jozef Horvatovič | M | M20+ | bratislava | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 04:48:20 | |
27 | Dušan Matušek | M | M20+ | HEAD Pro Team | Dospělí - 5 km / 40 km / 10 km | 10:52:17 | |