Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.170Tomáš ŘenčMM20+Triatlon Slaný z.s.01:49:22
2.107Petr VabroušekMM20+Titan Trilife Zlín01:58:37
3.94Radovan D.MM20+#petrsoukup_tri02:00:03
4.33Michal VčelišMM20+RUN magazine team02:00:34
5.202Helena KotopuluŽZ20+Titan sport klub02:01:54
6.217Martin BučekMM20+MST Jihlava02:02:24
7.132Pavel VrábelMM20+MST Jihlava02:04:10
8.110Jan GottwaldMM20+Agentura 2G02:06:04
9.212František SchovalMM20+2BWINNER TEAM02:08:35
10.214Jaroslav ChudobaMM20+Znojmo02:10:22
11.179Tatiana RakytovaŽZ20+-02:12:53
12.185Jan RiegerMM20+Bonelli family02:13:27
13.38Lucie V.ŽZ20+KNC02:17:40
14.177Patrik ProstředníMM20+Hzs HB02:22:04
15.154Marek HladnýMM20+Brno02:26:39
16.129Pavlína PokornáŽZ20+Konrad Tools Team02:27:25
17.138Boris VöröšMM20+02:28:08
18.53Dominik LukešMM20+02:29:03
19.15Adéla S.ŽZ20+02:30:36
20.176Jana LenemayerŽZ20+LiV cycling02:35:22
21.7Pavel Kalina MM20+02:35:48
22.88Václav RůžičkaMM20+02:36:23
23.10Vojtěch KrálovskýMM20+02:36:48
24.126František CrkvaMM20+Trikva02:38:34
25.52Petr VostalMM20+02:38:47
26.130Radek StudenýMM20+02:39:23
27.70Pavel RůžičkaMM20+Kolokroužek Zlín02:39:45
28.42Vlasta Š.ŽZ20+02:40:09
29.51Honza BalášMM20+TTC Olomouc02:41:00
30.211Petr OrlowskiMM20+02:41:26
31.57Lukáš Skotnica MM20+LowellPro Racing Team02:41:27
32.67Richard KolesárMM20+02:46:00
33.159Lukáš ImríšekMM20+02:47:29
34.112Petr VyroubalMM20+ATK Bělecký mlýn02:47:44
35.80Vlastimil MelicharMM20+02:48:49
36.135Jarmila H.ŽZ20+02:52:00
37.91Martina SpurnáŽZ20+02:52:17
38.148Jiří TomanMM20+K.O.K02:53:00
39.153Jaroslav TalackoMM20+individuální02:55:31
40.69Petr GrabmüllerMM20+Rozběháme Strakonice02:57:00
41.118Michal R.MM20+03:01:31
42.60Petra GrossováŽZ20+K.O.K.03:01:46
43.62Eliška HorníkováŽZ20+03:03:13
44.73Mikoláš AnzariMM20+03:07:45
45.68Simona PislcejkovaŽZ20+03:08:21
46.87Radek AntošMM20+Grady Run03:10:51
47.172Daniela TallováŽZ20+03:11:49
48.137Petra HavlíčkováŽZ20+03:12:14
49.136Kateřina NázlerováŽZ20+03:13:49
50.174Lukáš MlčákMM20+03:15:37
51.64Lenka ČervenkováŽZ20+03:21:25
52.82Miroslav NavrátilMM20+03:25:39
53.96Michala L.ŽZ20+03:28:45
54.44Irena AntošováŽZ20+03:33:12
55.206Hanka HeiserováŽZ20+ŠAK Chodov03:44:30
56.207Miloslav ZítkaMM20+ŠAK Chodov03:44:38
57.175Láďa ŠamulkaMM20+Šneci v běhu03:48:22
58.203Lucie VítkováŽZ20+Tonka team03:53:02
59.61Jiří LukešMM20+03:54:06
60.49Gabriela S.ŽZ20+04:02:02
61.188Lenka LujkováŽZ20+04:02:22
62.54Mariola FlachsováŽZ20+04:05:20
63.116Zbyněk GálMM20+Hasiči Tvrdonice 04:09:03
64.142Marek B.MM20+04:16:26
65.65Jozef HorvatovičMM20+bratislava04:48:20
66.27Dušan MatušekMM20+HEAD Pro Team10:52:17

Pořadatelem je Česká triatlonová asociace a po technické a produkční stránce zajišťuje Virtuálníběh.cz.