Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.19Sabina BožkováŽZ2300:16:14
2.129Matthew SmithMM24+00:17:15
3.51Michal VčelišMM24+RUN magazine team00:17:51
4.111Petr VeselýMM24+Glassman TT Teplice00:17:54
5.107František SchovalMM24+2BWINNER TEAM00:17:58
6.89Lukas PindjakMM2300:18:57
7.104Jan GottwaldMM24+Agentura 2G00:19:09
8.123Helena KotopuluŽZ24+Titan sport klub00:19:17
9.33Jan HanzalMM2300:20:01
10.31Filip UrbanMM23Hopman team Žatec00:20:37
11.92Pavel RůžičkaMM24+Kolokroužek Zlín00:21:02
12.27Petr VostalMM24+energetikastaveb.com00:21:04
13.102Radek StudenýMM24+00:21:13
14.47Jiří LukešMM24+00:21:35
15.37Tomáš HavránekMM24+00:22:01
16.130Pavel KosařMM24+RUN magazine team00:22:05
17.46Miroslav NavrátilMM24+00:22:10
18.147Jarmila H.ŽZ24+00:22:23
19.21Tomáš KloudaMM24+Bosch Diesel Jihlava00:22:32
20.100Dominik BíbaMM24+00:22:41
21.68Adéla StrykováŽZ2300:22:45
22.139Pavlína PokornáŽZ23Konrad Tools Tri00:22:52
23.83Martin KrpataMM24+2BWINNER TEAM00:23:30
24.85Pavel VítMM24+00:23:58
25.4Martina TomanŽZ24+00:24:21
26.71Vojtěch KrálovskýMM24+00:24:32
27.1Michal HavlíčekMM24+ACES Team K.Vary00:24:41
28.9Radek ZimcikMM24+00:25:15
29.115Vojtěch NovákMM24+Tri mušketýři00:25:51
30.8Petr MužíčekMM24+TJ Bižuterie Jablonec00:26:53
31.84Vlastimil MelicharMM24+00:27:12
32.5Miroslav PaulďuroMM24+Triatlon Vladko00:27:53
33.72Ladislav ŠamulkaMM24+Šneci v běhu00:28:03
34.42Ladislav KratochvilMM24+TJ Bižu Jablonec00:28:46
35.141Michal R.MM24+00:28:58
36.56Tereza KovaříkováŽZ24+RUN Magazine Team00:28:59
37.110Lenka ČervenkováŽZ24+00:29:14
38.70Petr VyroubalMM24+ATK Bělecký mlýn00:29:32
39.142Daniela TallováŽZ24+00:29:35
40.64Jana ŠupováŽZ24+Hlemýždi Chodska00:29:48
41.48Roman VaněkMM24+00:30:41
42.113Lenka LujkováŽZ24+00:31:28
43.2Lucie MartincováŽZ24+00:31:43
44.34Kristina M.ŽZ24+Šneci v běhu00:33:22
45.45Jana HavlíčkováŽZ24+00:33:43
46.88Dušan MarkoMM24+00:33:52
47.81Jakub P.MM24+00:35:16
48.133Barbora KučerováŽZ24+00:35:32
49.90Blanka D.ŽZ24+00:39:27
50.26Gabriela S.ŽZ24+00:43:00
51.91Aneta HofmanováŽZ24+00:50:07
52.3Jakub J.MM24+00:50:54

Pořadatelem je Česká triatlonová asociace a po technické a produkční stránce zajišťuje Virtuálníběh.cz.